ALEKSANDER

AMBASADOR SZCZECINA

ARION

BOMBA SEZONU

BURSZTYNOWY PIERŚCIEŃ

CZŁOWIEK ROKU

DIAMENTOWA BATUTA

DIAMENTOWY MIKROFON

DOKTORAT HONORIS CAUSA AKADEMII MUZYCZNEJ W ŁODZI

DOKTORAT HONORIS CAUSA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W ŁODZI

DOKTORAT HONORIS CAUSA UNIWERSYTETU IM. ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU

DOKTORAT HONORIS CAUSA UNIWERSYTETU PEDAGOGICZNEGO W KRAKOWIE

DOKTORAT HONORIS CAUSA UNIWERSYTETU W TURYNIE

DOLNOŚLĄSKA NAGRODA KULTURALNA „SILESIA”

DZIKA RÓŻA

ENERGIA KULTURY

EUROPEJSKA NAGRODA ARCHITEKTONICZNA IM. MIESA VAN DER ROHE

GALION GDYŃSKI

GDYŃSKA NAGRODA DRAMATURGICZNA

GLORIA ARTIS

GWARANCJE KULTURY

HANYS

HONOROWA ODZNAKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

HONOROWE OBYWATELSTWO GMINY PORAJ

HONOROWE OBYWATELSTWO PALERMO

HONOROWE OBYWATELTWO MIASTA POZNANIA

IKAR

INTERNATIONAL CLASSICAL MUSIC AWARDS

KAMIEŃ MILOWY MAGAZYNU „FORBES”

KAWALER LEGII HONOROWEJ

KORYFEUSZ MUZYKI POLSKIEJ

KRYSZTAŁOWE ZWIERCIADŁO

KRZYŻ KAWALERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI

KRZYŻ OFICERSKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI

KRZYŻ WIELKI ORDERU ODRODZENIA POLSKI

KRZYŻ ZASŁUGI PRO ECCLESIA ET PONTIFICE

LAUR DEMBOWSKIEGO

LEON

LOŻA

MEDAL HONOROWY MIASTA TORUNIA

MEDAL MŁODEJ SZTUKI

MEDAL PER ARTEM AD DEUM (PRZEZ SZTUKĘ DO BOGA)

MEDAL PRO MASOVIA

MEDAL PRO PUBLICO BONO IM. SABINY NOWICKIEJ

MEDAL „PRZYJACIEL INTEGRACJI”

MEDAL ZA ZASŁUGI DLA MIASTA TORUNIA NA WSTĘDZE

MEDAL ZA ZASŁUGI DLA SZCZECINA

MEDAL ZASŁUŻONY DLA POLSZCZYZNY

MIĘDZYNARODOWA NAGRODA WYSZEHRADZKA

MISTRZ MOWY POLSKIEJ

MOCART

MUZA 2014

NADZIEJA ROKU

NAGRODA ARCHITEKTONICZNA TYGODNIKA „POLITYKA”

NAGRODA "DZIENNIKA TEATRALNEGO" IM. ZBIGNIEWA GRUCY

NAGRODA FUNDACJI IM. KAROLA SZYMANOWSKIEGO

NAGRODA „GUSTAW”

NAGRODA „HENRYK”

NAGRODA HONOROWA ZWIĄZKU KOMPOZYTORÓW POLSKICH

NAGRODA IM. ALEKSANDRA GĄSSOWSKIEGO

NAGRODA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA

NAGRODA IM. ANDRZEJA NARDELLEGO

NAGRODA IM. CYPRIANA KAMILA NORWIDA

NAGRODA IM. IRENY SENDLEROWEJ

NAGRODA IM. IRENY SOLSKIEJ

NAGRODA IM. JANA DŁUGOSZA

NAGRODA IM. JERZEGO KURCZEWSKIEGO

NAGRODA IM. KAZIMIERZA DEJMKA

NAGRODA IM. KONRADA SWINARSKIEGO

NAGRODA IM. KONSTANTEGO PUZYNY

NAGRODA IM. LECHA KACZYŃSKIEGO

NAGRODA IM. LENY STARKE

NAGRODA IM. LEONA SCHILLERA

NAGRODA IM. RAJMUNDA REMBIELIŃSKIEGO

NAGRODA IM. ROMANY BOBROWSKIEJ

NAGRODA IM. STANISŁAWA IGNACEGO WITKIEWICZA

NAGRODA IM. STANISŁAWA LIGONIA

NAGRODA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO

NAGRODA IM. TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO

NAGRODA IM. WIESŁAWA NOWICKIEGO

NAGRODA IM. ZYGMUNTA HÜBNERA - Człowiek Teatru

NAGRODA ITI

NAGRODA KRYTYKI ARTYSTYCZNEJ IM. JERZEGO STAJUDY

NAGRODA KULTURALNA TEMI IM. BOGDANA WOJTOWICZA

NAGRODA LITERACKA IM. JULIANA TUWIMA

NAGRODA LUX EX SILESIA

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

NAGRODA MIAST PARTNERSKICH TORUNIA I GETYNGI IM. SAMUELA BOGUMIŁA LINDEGO

NAGRODA MIASTA CZĘSTOCHOWY

NAGRODA MIASTA KIELCE

NAGRODA MIASTA KRAKOWA

NAGRODA MIESIĘCZNIKA „ODRA”

NAGRODA MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO

NAGRODA „MS”

NAGRODA NEPTUNA

NAGRODA PARY PREZYDENCKIEJ RP

NAGRODA POLSKIEGO PEN CLUBU IM. JANA PARANDOWSKIEGO

NAGRODA POLSKIEGO TOWARZYSTWA BADAŃ TEATRALNYCH

NAGRODA POLSKIEJ AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI IM. ERAZMA I ANNY JERZMANOWSKICH POD PATRONATEM WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

NAGRODA PRASKIEGO QUADRIENNALE

NAGRODA PREZYDENTA BIAŁEGOSTOKU

NAGRODA PREZYDENTA BIELSKA-BIAŁEJ

NAGRODA PREZYDENTA BYDGOSZCZY

NAGRODA PREZYDENTA CHORZOWA W DZIEDZINIE KULTURY

NAGRODA PREZYDENTA GLIWIC

NAGRODA PREZYDENTA LUBLINA

NAGRODA PREZYDENTA ŁODZI

NAGRODA PREZYDENTA MIASTA OPOLA

NAGRODA PREZYDENTA STARGARDU SZCZECIŃSKIEGO W DZIEDZINIE KULTURY

NAGRODA SŁOWACKIEJ SEKCJI IBBY

NAGRODA SPECJALNA BO WARTO!

NAGRODA SPECJALNA MIESIĘCZNIKA „TEATR”

NAGRODA SPLENDOR GEDANENSIS

NAGRODA SYZYFA

NAGRODA TEATRALNA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

NAGRODA TEATRALNA MIASTA GDAŃSKA za rok 2014

NAGRODA TEATRALNA MIASTA GDYNI

NAGRODA UNIWERSYTETU MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

NAGRODA ZA TWÓRCZOŚĆ TRANSLATORSKĄ IM. TADEUSZA BOYA-ŻELEŃSKIEGO

NAGRODA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

NAGRODY TEATRU POLSKIEGO RADIA

NESTROY PREIS

ODZNACZENIE MIASTA KRAKOWA – BRĄZOWY MEDAL „CRACOVIAE MERENTI”

ODZNACZENIE ZA ZASŁUGI DLA MIASTA OPOLA

ODZNAKA HONORIS GRATIA

ODZNAKA HONOROWA GRYFA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

ODZNAKA ZA ZASŁUGI DLA WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

OPERA NEW AWARD

ORDER IMPERIUM BRYTYJSKIEGO

ORDER ODRODZENIA POLSKI

ORDER UŚMIECHU

PASZPORT „POLITYKI”

POMORSKA NAGRODA ARTYSTYCZNA – GRYF POMORSKI

PROFESJONALISTA „Forbesa” – ZAWODY ZAUFANIA PUBLICZNEGO

RÓŻA „GALI”

SOPOCKA MUZA

SPLENDOR

SREBRNA MASKA

SREBRNA MASKA

SREBRNA OSTROGA

SREBRNE KLUCZYKI

SREBRNY KRZYŻ ZASŁUGI

SREBRNY PIERŚCIEŃ

STATUETKA TERPSYCHORY

STYPENDIUM MŁODA POLSKA

SUPERBRANDS – NAGRODA CULTURE.PL

SZCZUPAK

SZTORM ROKU

ŚWIĘTOKRZYSKA NAGRODA KULTURY

TALENTY ROKU

TALENTY TRÓJKI

TEATRALNA KREACJA ROKU

TEATRALNA KSIĄŻKA ROKU

TEATRALNA NAGRODA MUZYCZNA IM. JANA KIEPURY

TELEKAMERY „TELE TYGODNIA”

TYTUŁ HONOROWEGO OBYWATELA STARACHOWIC

TYTUŁ HONOROWEGO OBYWATELA ZIELONEJ GÓRY

WARSZAWSKA PREMIERA LITERACKA

WARTO

WDECHA

WENA

WIKTOR

WILAM

WROCŁAWSKA NAGRODA MUZYCZNA

WROCŁAWSKA NAGRODA TEATRALNA

ZAGŁĘBIOWSKA NAGRODA „HUMANITAS”

ZASŁUŻONY DLA KULTURY POLSKIEJ

ZASŁUŻONY KULTURZE – GLORIA ARTIS

ZŁOTA MASKA

ZŁOTA MASKA

ZŁOTA MASKA (LUBLIN)

ZŁOTA MASKA (ŁÓDŹ)

ZŁOTA RÓŻA

ZŁOTA SPINKA

ZŁOTE BERŁO

ZŁOTY KRZYŻ ZASŁUGI

ZŁOTY ORFEUSZ (Orphée d’Or de l’Academie du Disque Lirique)

ZŁOTY YORICK