Klub Gońca Teatralnego (Legnica)

A3 Teatr Kolekcjonerzy Wzruszeń (Kleszczele)

a&a&a (Kraków)

Ab Ovo (Warszawa)

Akademia Edukacji Teatralnej Teatr „Małgo” (Częstochowa)

Aktorzy Teatru Cricot 2 (Kraków)

Ale! STER (Warszawa)

Amatorski Teatr Dramatyczny im. Józefa Żmudy (Stalowa Wola)

Amatorski Teatr Ruchu i Pantomimy „Migreska” (Tychy)

Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka (Bukowina Tatrzańska)

ATu Teatr (Warszawa)

Bajkowa Artystyczna Karuzela (Warszawa)

Bajkowy Teatrzyk Otwarty Bajto (Szczecin)

Bandit Queen Cirkus (Wrocław)

Białostocki Teatr Komedialnia (Białystok)

Biały Teatr (Olsztyn)

Centrala (Warszawa)

Centrum Sztuki KONTRAST (Bielsko-Biała)

Chojnickie Studio Rapsodyczne (Chojnice)

Chór Eksperymentalny Gre Badanie (Warszawa)

Chórraa (Rumia)

Circus ferus (Poznań)

Częstochowska Grupa Kowadło (Częstochowa)

Damski Tandem Twórczy (Warszawa)

Dreambody & Theatre (Warszawa)

Dwa Teatry (Września)

Dziecięcy Teatr PTAK (Bielsko-Biała)

EkoTeatr (Warszawa)

ELOE Theater of Noise (Kraków)

Fundacja Kierunek Światło – Scena Oratorium (Janowice Wielkie)

Fundacja Studio TM (Kielce)

FURU kolektyw artystyczny (Warszawa)

Gabinet Prób Generalnych (Kielce)

Grupa Artystyczna Teatr T.C.R (Tychy)

Grupa Artystyczna Teraz Poliż (Warszawa)

Grupa Banina (Lublin)

Grupa Bylejak (Łódź)

Grupa Coincidentia (Białystok)

Grupa „Coś po Drodze...” (Szczecin)

Grupa Dochodzeniowa (Warszawa)

Grupa Kłusowników – Straż Przednia im. Karola Wojtyły (Suwałki)

Grupa Miód Materia (Warszawa)

Grupa nieformalna Teatr A+A (Wrocław)

Grupa No Potatoes (Lublin)

Grupa Plastyczna Pławna 9 (Lubomierz)

Grupa Rafała Kmity (Kraków)

Grupa Supermarket (Warszawa)

Grupa Teatralna Abrakadabra (Sieradz)

Grupa Teatralna Adalex (Kraków)

Grupa Teatralna Dorosłe Dzieci Wojciecha Starosteckiego (Warszawa)

Grupa Teatralna Echo (Białystok)

Grupa Teatralna Esperiente (Warszawa)

Grupa Teatralna „Garderoba” (Przemyśl)

Grupa Teatralna Mimochodem (Warszawa)

Grupa Teatralna „od jutra” (Kutno)

Grupa Teatralna Szlaban (Solec Kujawski)

Grupa Teatralna Te-O-Ka (Wrocław)

Grupa Teatralna Verde (Łódź)

Grupa Teatralna Warszawiaki (Warszawa)

Grupa Żywy Teatr (Bielawa)

Imperatyw Teatralny (Warszawa)

Impresaryjny Teatr Młodego Widza (Katowice)

Inicjatywa sceniczna FRUUU (Zielona Góra)

Interdyscyplinarna Grupa Teatralna ASOCJACJA 2006 (Poznań)

Jednoosobowy Teatr Poezji Ireny Jun (Warszawa)

Jubilo (Wrocław)

Jurajski Teatr Stodoła (Olsztyn)

Kijowski Teatr Uliczny KET (Kraków)

Koło Naukowe Teatr i Polityka (Warszawa)

Kompania Teatralna Mamro (Warszawa)

Komuna//Warszawa (Warszawa)

Korporacja Teatralna (Poznań)

Kościański Teatr Kameralny (Kościan)

Krakowski Teatr Uliczny „Scena Kalejdoskop” (Kraków)

Kraków King's Players (Kraków)

Lekki Teatr Przenośny (Chorzów)

Lwowski Teatr Woskresinnia (Kraków)

Łódzki Teatr Piosenki „Żagiel” (Łódź)

Magazyn Prób Bezpsa (Bydgoszcz)

Mapa Wrażeń (Warszawa)

Maybe Theatre Company (Gdańsk)

Mój Teatr (Poznań)

Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza (Wrocław)

Niepubliczny Teatr Impresaryjny „SCENA TAM2” (Kalisz)

Ogólnopolski Teatr William-Es (Wałbrzych)

Opera Buffa (Warszawa)

Orbis Tertius – Trzeci Teatr Lecha Raczaka (Poznań)

Panny z Wu (Warszawa)

Plastyczny Teatr Symbolu (Toruń)

Polski Teatr Historii (Mikołów)

Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki (Goleniów)

Pożar w burdelu (Warszawa)

Punctum Teatr – Stowarzyszenie Twórców Niezależnych (Chrzanów)

Scena ARTERION (Łódź)

Scena Autorska Studio (Kielce)

Scena Garnizon (Warszawa)

Scena Lubelska 30/32 (Warszawa)

Scena Molière (Kraków)

Scena na Piętrze (Poznań)

Scena Plastyczna KUL (Lublin)

Scena Pokój (Kraków)

Scena Poniedziałek (Szczecin)

Scena Propozycji Uniwersytetu Rzeszowskiego (Rzeszów)

Scena SAM (Gdynia)

Scena Teatralna Muzeum Historii Żydów Polskich (Warszawa)

Scena Teatralna ZAMęt (Sucha Beskidzka)

Scena Wspólna (Poznań)

Scena Współczesna (Warszawa)

Scena z Bliska (Poznań)

Scena_21 Teatru Nowego (Kraków)

Schola Węgajty (Węgajty)

SQUAD FORM (Białystok)

Stodoła. Teatr w Teremiskach (Teremiski)

Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Ecce Homo (Kielce)

Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Parlatorium (Sosnowiec)

Stowarzyszenie Grupa Studnia O. (Warszawa)

Stowarzyszenie Kulturalne Teatr Efemeryczny (Suwałki)

Stowarzyszenie Studio Teatr Test: Marczewski – Teatr (Warszawa)

Stowarzyszenie Teatr Adekwatny (Warszawa)

Stowarzyszenie Teatr Mumerus (Kraków)

Stowarzyszenie Teatr Niekonsekwentny (Szczecin)

Stowarzyszenie Teatr Per Se (Płock)

Stowarzyszenie Teatr Performer Instytut Sztuki Nowej (Lubiąż)

Stowarzyszenie Teatr Piosenki (Toruń)

Stowarzyszenie Teatr Zenkasi (Kraków)

Stowarzyszenie Teatralne Badów (Badów Górny)

Stowarzyszenie Teatralne Chorea (Łódź)

Stowarzyszenie Teatralne „Teatr Artystyczny ANTRAKT” (Poznań)

Stowarzyszenie Zakład Pracy Twórczej (Warszawa)

Studio Dono (Kraków)

Studio Form Światła (Majaczewice)

Studio Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii ART-RE (Kraków)

Studio Matejka (Wrocław)

Studio rozrywkowo-teatralne DUET (Kraków)

Studio Teatr Castingowy mplusm (Poznań)

Studio Teatralne BLUM (Poznań)

Studio Teatralne im. Jacka Woszczerowicza (Siedlce)

Studio Teatralne Koło (Warszawa)

Studio Teatralne Próby (Poznań)

Studio Teatralne Scena „i” (Kraków)

Studio Teatralne Słup (Łódź)

Studium Teatralne (Warszawa)

SUKA OFF (Katowice)

Teatr – „Art.51” (Zgierz)

Teatr – monodram Wiesława Komasy (Warszawa)

Teatr 21 (Warszawa)

Teatr 6 i PÓŁ (Gryfino)

Teatr A (Gliwice)

Teatr A PART (Katowice)

Teatr Abanoia (Szczecin)

Teatr Akademicki (Warszawa)

Teatr Akne (Kraków)

Teatr Amatorski „Reduta Śląska” (Chorzów)

Teatr Anagram (Legnica)

Teatr Arka (Wrocław)

Teatr Arkadia (Białystok)

Teatr Artenes (Wrocław)

Teatr Atelier im. Agnieszki Osieckiej (Sopot)

Teatr Atofri (Poznań)

Teatr Autograf (Łódź)

Teatr Automaton (Poznań)

Teatr Autonomiczny (Zielona Góra)

Teatr BAJKOWSCY (Będzin)

Teatr Bakałarz (Kraków)

Teatr Banasiów (Warszawa)

Teatr Ba-Q (Poznań)

Teatr BAT (Bełchatów)

Teatr Baza (Warszawa)

Teatr BELFEgoR (Tychy)

Teatr Bez Granic (Bielsko-Biała)

Teatr Bez Rzędów (Kraków)

Teatr Bez Sceny (Katowice)

Teatr Bez Vat (Poznań)

Teatr Bezpański (Ruda Śląska)

Teatr Binominis (Świdnica)

Teatr Biuro Podróży (Poznań)

Teatr Bluboks (Warszawa)

Teatr Błękitna Sukienka (Gdańsk)

Teatr Bo Tak (Rzeszów)

Teatr Bohema (Bielsko-Biała)

Teatr BRAMA Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne (Goleniów)

Teatr California (Łódź)

Teatr „Chrząszcz w trzcinie” (Rabka-Zdrój)

Teatr Ciekłego Powietrza (Chorzów)

Teatr Cinema (Piechowice-Michałowice)

Teatr Coctail (Kraków)

Teatr CoMeta (Warszawa)

Teatr „Cracovia” (Kraków)

Teatr CST (Cieszyn)

Teatr Czrevo (Bielsk Podlaski)

Teatr Cztery Żywioły (Chojnice)

Teatr Czwarte Miasto (Gdynia)

Teatr Czytelni Dramatu (Lublin)

Teatr Delikates (Mącze)

Teatr dla Początkujących (Wrocław)

Teatr Doroty Stalińskiej Blue Art (Milanówek)

Teatr Drewniana Kurtyna (Żary)

Teatr Działań Twórczych (Warszawa)

Teatr Edwarda Gramonta TERMINUS A QUO (Nowa Sól)

Teatr EKIPA (Warszawa)

Teatr Eko Studio (Opole)

Teatr ELIKSIR (Gryfino)

Teatr Enigmatic KUL (Lublin)

Teatr Epifania (Warszawa)

Teatr ES (Siedlce)

Teatr Esse (Kraków)

Teatr Euforion (Wrocław)

Teatr Ewolucji Cienia (Poznań)

Teatr Exodus (Ciechanów)

Teatr EX-RE (Warszawa)

Teatr Fabryczny (Łódź)

Teatr FETA (Gdańsk)

Teatr Fieter (Ozimek)

Teatr Fijewskich Tadeusza, Marii, Barbary, Włodzimierza (Warszawa)

Teatr Form Czarno-Białych Plama (Suwałki)

Teatr Form Niezależnych – Korzunowicz (Olsztyn)

Teatr Frajda (Toruń)

Teatr From Poland (Częstochowa)

Teatr Fuzja (Poznań)

Teatr Gdynia Główna (Gdynia)

Teatr Gliwicka 9a (Katowice)

Teatr GO Fundacja Proscenium (Warszawa)

Teatr Górnośląski (Bytom)

Teatr Graciarnia (Kraków)

Teatr Griff (Łódź)

Teatr GrupaTrupa (Kraków)

Teatr Gry i Ludzie (Katowice)

Teatr Gudejko (Warszawa)

Teatr Hagiograf (Kraków)

Teatr HaliBut (Warszawa)

Teatr HOC LOCO (Olecko)

Teatr HOTELOKO (Warszawa)

Teatr HOTHAUS (Kraków)

Teatr Hybrydy (Warszawa)

Teatr im. Stefana Jaracza (Otwock)

Teatr Imaginarium (Chrzanów)

Teatr Impresaryjny Afisz (Toruń)

Teatr Impresaryjny ANTRAKT (Bydgoszcz)

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego (Włocławek)

Teatr Improwizacji AFRONT (Warszawa)

Teatr Improwizacji Anima (Warszawa)

Teatr Improwizacji Hulaj (Warszawa)

Teatr Improwizacji Improkracja (Wrocław)

Teatr Improwizacji Jesiotr (Wrocław)

Teatr Improwizacji WymyWammy (Bydgoszcz)

Teatr Improwizowany Klancyk! (Warszawa)

Teatr Inspiracji (Bielsko-Biała)

Teatr IOTA (Radzie)

Teatr „Itakzagramy” (Warszawa)

Teatr „itd...” (Krosno)

Teatr ITP (Lublin)

Teatr trochę Inny (Kraków)

Teatr Janusza Łagodzińskiego (Warszawa)

Teatr Jaruga (Rzeszów)

Teatr Jasny (Lublin)

Teatr Jaworski (Poznań)

Teatr Jednego Rapsoda (Kraków)

Teatr Jednego Wiersza (Opole)

Teatr Kalong (Wrocław)

Teatr Kameralny (Szczecin)

Teatr Kana (Szczecin)

Teatr KARTA (Karczew)

Teatr Katarynka (Udzierz)

Teatr Kingdom of Curvy Fork (Goleniów)

Teatr Klaps (Białystok)

Teatr Klinika Lalek (Wolimierz)

Teatr kloszART (Olsztyn)

Teatr KO-KU (Kłodzko)

Teatr Komedia (Kraków)

Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza (Bielsko-Biała)

Teatr Komedii Valldal (Gdynia)

Teatr KONTAKT (Kołobrzeg)

Teatr Kontrabanda (Kraków)

Teatr Kontrapunkt (Warszawa)

Teatr KORBA (Wrocław)

Teatr Korez (Katowice)

Teatr Korkoro (Gdynia)

Teatr Kreatury (Gorzów Wielkopolski)

Teatr Kropka Theatre (Warszawa)

Teatr Królewski w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa)

Teatr Krypta (Szczecin)

Teatr Krzyk (Maszewo)

Teatr Krzywa Scena (Stargard Szczeciński)

Teatr Kuźnia Bracka (Starogard Gdański)

Teatr La M.ort (Warszawa)

Teatr Latarnia (Białystok)

Teatr Legendarium (Koziebrody)

Teatr Linia Nocna (Warszawa)

Teatr Locus (Zabrze)

Teatr Logos (Łódź)

Teatr Ludzi Upartych (Włocławek)

Teatr Lustra Strona Druga (Gdańsk)

Teatr „Magapar” (Lubaczów)

Teatr Malabar Hotel (Warszawa)

Teatr Malutki (Warszawa)

Teatr Małego Widza (Warszawa)

Teatr Mały (Tychy)

Teatr Mały (Wrocław)

Teatr Mały w Drodze (Bydgoszcz)

Teatr Małych Form (Bydgoszcz)

Teatr Małych Form TKT i WDK (Rzeszów)

Teatr Marebito (Warszawa)

Teatr Maska (Jelenia Góra)

Teatr Maskarada (Warszawa)

Teatr Mazowiecki (Warszawa)

Teatr ME/ST (Warszawa)

Teatr Michałek (Warszawa)

Teatr Midraszowy (Kraków)

Teatr Miejsce (Łomianki)

Teatr Miejski (Leszno)

Teatr MIMESIS 2 (Czarna)

Teatr M.I.S.T. (Kraków)

Teatr Młyn (Warszawa)

Teatr Moich Marzeń (Chorzów)

Teatr Momo (Chorzów)

Teatr Muzyczny TINTILO (Warszawa)

Teatr Muzyczny „Wit-Wit” (Gliwice)

Teatr MY (Warszawa)

Teatr na Bruku (Wrocław)

Teatr na Ostrowie (Wrocław)

Teatr Na Pustej Podłodze im. Tadeusza Łomnickiego (Brwinów)

Teatr na Wagance (Warszawa)

Teatr na Wagę (Wrocław)

Teatr na Walizkach (Wrocław)

Teatr Najnowszy (Białystok)

Teatr Napięcie (Łódź)

Teatr Narwal (Białystok)

Teatr Nasz (Włocławek)

Teatr Nasz (Piechowice-Michałowice)

Teatr „Nasz” (Bełżyce)

Teatr „Naumiony” (Ornontowice)

Teatr Nemno (Rzeszów)

Teatr „nie ma” (Szczecin)

Teatr Nie Teraz (Tarnów)

Teatr Niebo/Piekło (Bydgoszcz)

Teatr Niepokorny (Chojnice)

Teatr Niewielki (Warszawa)

Teatr Nie-Wielki Pompon z Bąblem (Żywiec)

Teatr Niezależny TLEN (Częstochowa)

Teatr Nikoli (Kraków)

Teatr Norma (Kraków)

Teatr Nowe Przestrzenie (Kraków)

Teatr NOWEGO (Szczecin)

Teatr Nowy (Rzeszów)

Teatr NSA (Nowy Sącz)

Teatr Odnaleziony (Jelenia Góra)

Teatr OdSkocznia (Warszawa)

Teatr Odwrócony (Kraków)

Teatr Ognia i Papieru (Łódź)

Teatr Okna (Stalowa Wola)

Teatr Okno (Supraśl)

Teatr Orfa (Zgierz)

Teatr Otwarty (Gdańsk)

Teatr Otwarty TO (Kraków)

Teatr Otwarty w Hugonówce (Konstancin Jeziorna)

Teatr Ósmego Dnia (Poznań)

Teatr Palladium (Warszawa)

Teatr Palmera Eldritcha (Poznań)

Teatr Panopticum (Lublin)

Teatr PAPAHEMA (Białystok)

Teatr Parabuch (Warszawa)

Teatr PARAGRAF – 2 (Siedlec)

Teatr „Pegaz” (Kielce)

Teatr Piccolo (Łódź)

Teatr PidGin (Kraków)

Teatr Pierwszego Kontaktu (Lublin)

Teatr Pieśń Kozła (Wrocław)

Teatr Pijana Sypialnia (Warszawa)

Teatr Piktogram (Opole)

Teatr Pinezka (Gdańsk)

Teatr „Piwnica przy Krypcie” (Szczecin)

Teatr Planeta M (Poznań)

Teatr Plejada (Kraków)

Teatr Pod Lupą (Łódź)

Teatr Poddańczy (Białystok)

Teatr Poezji Studio (Lublin)

Teatr Politechniki Warszawskiej (Warszawa)

Teatr Porywacze Ciał (Poznań)

Teatr Poszukiwań (Radom)

Teatr Poza Tym (Gdańsk)

Teatr Praktyczny (Warszawa)

Teatr Praska 52 (Kraków)

Teatr Praski (Warszawa)

Teatr Prawdziwy (Bielawa)

Teatr Propozycji „Dialog” im. Henryki Rodkiewicz (Koszalin)

Teatr Proscenium (Kraków)

Teatr Proscenium im. Aleksandry Ford (Warszawa)

Teatr PRÓG (Wadowice)

Teatr Przedmieście (Rzeszów)

Teatr Przeoczenie (Warszawa)

Teatr PST (Łódź)

Teatr QFER (Gdańsk)

Teatr Quadro (Kielce)

Teatr Rawa (Katowice)

Teatr Realistyczny (Skierniewice)

Teatr Realium (Lublin)

Teatr Remedium (Kraków)

Teatr Remus (Warszawa)

Teatr ResComica (Warszawa)

Teatr Resursa (Radom)

Teatr Robotniczy im. Bolesława Barbackiego (Nowy Sącz)

Teatr Rodzicielski (Rybnik)

Teatr Rondo (Słupsk)

Teatr Rozmaitości (Gdańsk)

Teatr Rozmaitości Gwitajcie (Szczecin)

Teatr Rozrywki Lutnia (Łódź)

Teatr Rozrywki Trójkąt (Zielona Góra)

Teatr Scena (Warszawa)

Teatr Scena 07 (Warszawa)

Teatr Scena Główna Handlowa (Warszawa)

Teatr Scena Kotłownia (Ostrów Mazowiecka)

Teatr Scena Młodych Studio „P” (Toruń)

Teatr Sejneński (Sejny)

Teatr Skarpa (Lublin)

Teatr „Skene” (Włocławek)

Teatr Słowa i Tańca J.K. (Kraków)

Teatr Snów (Gdańsk)

Teatr Soho (Warszawa)

Teatr „Stacja Szamocin” (Szamocin)

Teatr Stajnia Pegaza (Gdynia)

Teatr Stary (Lublin)

Teatr Stocznia (Gdańsk)

Teatr STOP (Koszalin)

Teatr Storia (Stary Sącz)

Teatr „s.tr.a.c.h.” (Krosno)

Teatr Strefa Ciszy (Poznań)

Teatr Strefa Otwarta (Wrocław)

Teatr Studencki „Cezar” (Olsztyn)

Teatr Studencki Dobry Wieczór (Toruń)

Teatr Studio Czyczkowy (Bydgoszcz)

Teatr Studio K (Krynica-Zdrój)

Teatr Stygmator (Kraków)

Teatr Sztuk (Oleśnica)

Teatr Sztuki Mariana Bednarka (Rybnik)

Teatr Szwalnia (Łódź)

Teatr TACK-a (Gdańsk)

Teatr TAK (Warszawa)

Teatr TAK! (Piła)

Teatr ToTu (Wrocław)

Teatr Tradycyjny (Kraków)

Teatr Trakt (Wrocław)

Teatr Trans-Atlantyk (Warszawa)

Teatr „Trzy dni w brzuchu ryby" (Warszawa)

Teatr TrzyRzecze (Warszawa)

Teatr U Przyjaciół (Poznań)

Teatr UHURU (Gryfino)

Teatr Umowny (Kraków)

Teatr Usta Usta – Republika (Poznań)

Teatr VIS à VIS (Kraków)

Teatr w Blokowisku (Gdańsk)

Teatr w Krzywym Zwierciadle (Stepnica)

Teatr w Remizie (Borzechów)

Teatr Wagabunda (Kraków)

Teatr Wariacja (Warszawa)

Teatr Węgajty (Węgajty)

Teatr Widzenie (Lublin)

Teatr Wielki w Cigacicach (Cigacice)

Teatr Wierzbak Plus (Poznań)

Teatr Wirtualny (Piła)

Teatr Własny (Chorzów)

Teatr Wojtka Kołsuta (Częstochowa)

Teatr Wolandejski (Warszawa)

Teatr wśród książek (Wrocław)

Teatr Wyższego Seminarium Duchownego (Kielce)

Teatr z Polski 6 (Gdańsk)

Teatr Za Daleki (Warszawa)

Teatr Zamiast (Łódź)

Teatr Zamkowa 2 (Bytów)

Teatr Zapadnia (Opole)

Teatr ZAR (Wrocław)

Teatr ZGODA (Warszawa)

Teatr Zielona Latarnia im. Ireny Rzeszowskiej (Wrocław)

Teatr Zielony Wiatrak (Gdańsk)

Teatr Ziemi Chełmskiej (Chełm)

Teatr ZL (Tarnowskie Góry)

Teatr Znak (Gdańsk)

Teatr Zupa z Małpy (Łódź)

Teatr Zwierciadło (Łódź)

Teatr Zza Boru (Zabór)

Teatr Żelazny (Katowice)

Teatrakcja (Wrocław)

Teatralne Studio Młodych ALTER EGO (Elbląg)

Teatro Comunale'ale (Warszawa)

TEN Teatr – Twórczość Energia Niezależność (Warszawa)

Tetraedr (Racibórz)

The English Theater Company (Warszawa)

The Spinning Globe (Toruń)

Théâtre de l'Entr'Acte (Kraków)

Towarzystwo Dramatyczne im. Aleksandra Fredry – „Fredreum” (Przemyśl)

Towarzystwo Teatralne „Pod Górkę” (Kopki-Wiązowna)

Trupa Czango (Warszawa)

Tykociński Teatr Amatorski (Tykocin)

Warsaw English Theater (Warszawa)

Warszawski Cyrk Magii i Ściemy (Warszawa)

Warsztaty Terapii Zajęciowej „Teatroterapia” (Lublin)

Wielkie Koło – Teatr im. Jacka Łabacza (Będzin)

Wrocławski Teatr dla Dzieci (Wrocław)

Wrocławski Teatr IN-ART (Wrocław)

Wrocławski Teatr Och-Art (Wrocław)

Wrocławski Teatr Radioaktywny (Wrocław)

Wspaniały Teatr Bez Nazwy (Gietrzwałd)

Zamek Atlantis (Warszawa)

Zespół Teatru 13 (Warszawa)