Akademicki Klub Teatralny (Białystok)

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych (Łódź)

Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” (Lublin)

Art Stations Foundation (Poznań)

ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki (Legionowo)

ARToffNIA fundacja tańca i sztuki (Olsztyn)

Bałucki Ośrodek Kultury (Łódź)

B’Art Stowarzyszenie Artystyczne (Warszawa)

Białołęcki Ośrodek Kultury (Warszawa)

Białostocki Ośrodek Kultury (Białystok)

Białostockie Towarzystwo Śpiewacze im. Stanisława Moniuszki (Białystok)

Bielskie Centrum Kultury (Bielsko-Biała)

Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne „Teatr Grodzki” (Bielsko-Biała)

Biuro Festiwalowe Impart 2016 (Wrocław)

BLA. pracownia teatralna. impresariat (Wrocław)

Bydgoskie Centrum Społeczno-Kulturalne Yakiza (Bydgoszcz)

Bytomskie Centrum Kultury (Bytom)

Bytowskie Centrum Kultury (Bytów)

Capella Cracoviensis (Kraków)

Centrum Artystyczno-Edukacyjne „ProScenion” (Bielsko-Biała)

Centrum Dialogu im. Marka Edelmana (Łódź)

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych (Olsztyn)

Centrum Inicjatyw Artystycznych (Wrocław)

Centrum Inicjatyw i Form Artystycznych „Paka-MERa” (Łódź)

Centrum Kulturalne w Przemyślu (Przemyśl)

Centrum Kultury (Lublin)

Centrum Kultury (Gdynia)

Centrum Kultury – Teatr Sztuk (Jaworzno)

Centrum Kultury Agora (Wrocław)

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” (Kraków)

Centrum Kultury i Spotkań Europejskich (Białogard)

Centrum Kultury i Sztuki (Leszno)

Centrum Kultury i Sztuki (Kalisz)

Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego – Scena Teatralna Miasta Siedlce (Siedlce)

Centrum Kultury „Rotunda” (Kraków)

Centrum Kultury Teatr (Grudziądz)

Centrum Kultury „Zamek” (Poznań)

Centrum Łowicka (Warszawa)

Centrum Scenografii Polskiej (Katowice)

Centrum Spotkania Kultur (Lublin)

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” (Elbląg)

Centrum Sztuki Dziecka (Poznań)

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego (Warszawa)

Centrum Sztuki Mościce (Tarnów)

Centrum Sztuki Współczesnej „Solvay” (Kraków)

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (Warszawa)

Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA (Wrocław)

Chojnickie Centrum Kultury (Chojnice)

Chorzowskie Centrum Kultury (Chorzów)

DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych (Białystok)

Dobre Miejsce – Katolickie Centrum Kultury (Warszawa)

Dom Artystów Weteranów Scen Polskich (Skolimów)

Dom Kultury Dorożkarnia (Warszawa)

Dom Kultury Klub 13 Muz (Szczecin)

Dom Kultury Śródmieście (Warszawa)

Dom Kultury „Świt” (Warszawa)

Dom Kultury Zacisze (Warszawa)

Dom Literatury (Łódź)

Dom Muzyki i Tańca (Zabrze)

Dom Środowisk Twórczych (Kielce)

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury (Warszawa)

Drameducation – Kultura i Edukacja Teatralna i Językowa (Poznań)

Dział Teatralno-Filmowy Muzeum Historii Katowic (Katowice)

Dział Teatralny Muzeum Narodowego (Gdańsk)

eferte_Fundacja Rozwoju Tańca (Warszawa)

Ełckie Centrum Kultury (Ełk)

Estrada Poznańska (Poznań)

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego (Lusławice)

Europejskie Centrum Solidarności (Gdańsk)

Fabryka Kultury (Piekary Śląskie)

Fabryka Sztuki (Łódź)

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza (Szczecin)

Filharmonia Kaszubska – Wejherowskie Centrum Kultury (Wejherowo)

Filharmonia Koszalińska im. Stanisława Moniuszki (Koszalin)

Filharmonia Narodowa (Warszawa)

Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego (Bydgoszcz)

Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga (Kielce)

Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego (Olsztyn)

Fundacja Art-Eriae (Łódź)

Fundacja Artystyczna Perform (Warszawa)

Fundacja Balet (Szczecin)

Fundacja Barak Kultury (Poznań)

Fundacja Burdąg (Pęcice Małe)

Fundacja Centrala 71 (Wrocław)

Fundacja Centrum Tańca Współczesnego (Warszawa)

Fundacja Centrum Twórczości Narodowej (Warszawa)

Fundacja Ciało/Umysł (Warszawa)

Fundacja Cinema Art (Warszawa)

Fundacja Dom Muzyka Seniora (Warszawa)

Fundacja Fabryka Sztuki (Poznań)

Fundacja ForMusic (Warszawa)

Fundacja FURU (Warszawa)

Fundacja „Gospodarstwo Teatralne” (Kraków)

Fundacja „Harmonia Artis” (Poznań)

Fundacja „HI ART!” (Warszawa)

Fundacja im. Ireny Kwiatkowskiej na Rzecz Twórczości dla Dzieci (Warszawa)

Fundacja Impact (Warszawa)

Fundacja Kamila Maćkowiaka (Łódź)

Fundacja Kino Tańca (Warszawa)

Fundacja Klinika Kultury (Sopot)

Fundacja Kresy 2000 (Nadrzecze)

Fundacja Krystyny Jandy na Rzecz Kultury (Warszawa)

Fundacja Kultury Scenemus (Warszawa)

Fundacja Lokal Użytkowy (Warszawa)

Fundacja Malta (Poznań)

Fundacja Młodzi Twócy im. Piotra Dobrowolskiego (Katowice)

Fundacja na Rzecz Rozpowszechniania i Promocji Tańców Historycznych i Kultury Dworskiej „Ardente Sole” (Kraków)

Fundacja Nomina Rosae Ogród Kultury Dawnej (Nowy Sącz)

Fundacja Operalnia (Bydgoszcz)

Fundacja Otwarty Kod Kultury (Warszawa)

Fundacja Pantomima (Wrocław)

Fundacja Pomocy Artystom Polskim CZARDASZ (Kraków)

Fundacja Pomysłodalnia (Rumia)

Fundacja Pro Arte (Warszawa)

Fundacja Pro Theatro (Toruń)

Fundacja PROMOTOR ART (Warszawa)

Fundacja Przyjaciół Sztuk „Aurea Porta” (Bielawa)

Fundacja Re:Akcji Artystycznych „FREA-art” (Gdańsk)

Fundacja Rodu Szeptyckich (Warszawa)

Fundacja Rozwoju Teatru NOWA FALA (Warszawa)

Fundacja Róbmy swoje dla kultury (Gdańsk)

Fundacja Scena Współczesna (Warszawa)

Fundacja Strefa Wolnosłowa (Warszawa)

Fundacja Szafa Gra (Mikołów)

Fundacja „Szafa Kultury” (Warszawa)

Fundacja Sztuka Ciała (Warszawa)

Fundacja Sz(t)uka Teatru (Nowy Sącz)

Fundacja Sztuki Arteria (Warszawa)

Fundacja Sztuki Orbis Pictus (Milanówek)

Fundacja Teatr Nie-Taki (Wrocław)

Fundacja Teatru BOTO (Sopot)

Fundacja Teatru Myśli Obywatelskiej im. Zygmunta Hübnera (Warszawa)

Fundacja „Terpsychora” (Warszawa)

Fundacja Theatrum Gedanense (Gdańsk)

Fundacja Tutti (Gdańsk)

Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie! (Łódź)

Fundacja Twórczego Rozwoju Dziecka TINTILO (Warszawa)

Fundacja Wspierania Badań nad Życiem i Twórczością Heleny Modrzejewskiej (Kraków)

Fundacja Wspierania Twórczości Niezależnej (Poznań)

Fundacja Wspierania Twórczych Inicjatyw Teatralnych Atut (Warszawa)

Fundacja Zjednoczonych Artystów FuZjA (Lubin)

Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk)

Gdański Teatr Szekspirowski (Gdańsk)

Gminny Ośrodek Kultury (Gietrzwałd)

Gryfiński Dom Kultury (Gryfino)

HOBO Art Foundation (Warszawa)

Instytut Adama Mickiewicza (Warszawa)

Instytut im. Jerzego Grotowskiego (Wrocław)

Instytut Muzyki i Tańca (Warszawa)

Instytut Sztuk Performatywnych (Warszawa)

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego (Warszawa)

Jeleniogórskie Centrum Kultury (Jelenia Góra)

Katowice Miasto Ogrodów – Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek (Katowice)

Kieleckie Centrum Kultury (Kielce)

Kinoteatr „Wrzos” (Kraków)

Klub Komediowy (Warszawa)

Klub Żak (Gdańsk)

Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (Kłodzko)

Kościański Ośrodek Kultury (Kościan)

Krakowska Fundacja Sztuki Baletowej (Kraków)

Krakowska Fundacja Sztuki Musicalowej (Kraków)

Krakowskie Biuro Festiwalowe (Kraków)

Krakowskie Centrum Choreograficzne (Kraków)

Kujawskie Centrum Kultury (Inowrocław)

Łódzka Piwnica Artystyczna Przechowalnia (Łódź)

Łódzki Dom Kultury (Łódź)

Małopolski Instytut Kultury (Kraków)

Małopolski Ogród Sztuki (Kraków)

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ (Nowy Sącz)

Mazowiecki Instytut Kultury (Warszawa)

Miejski Dom Kultury (Czechowice-Dziedzice)

Miejski Dom Kultury (Stalowa Wola)

Miejski Dom Kultury (Mikołów)

Miejski Dom Kultury (Mińsk Mazowiecki)

Miejski Ośrodek Kultury (Olsztyn)

Miejski Ośrodek Kultury (Nowy Sącz)

Międzynarodowe Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych EduTeArt (Warszawa)

Międzynarodowe Stowarzyszenie Promocji Sztuki Choreograficznej im. Sergiusza Diagilewa (Łódź)

Międzynarodowy Dom Kultury (Międzyzdroje)

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Warszawa)

Młodzieżowy Dom Kultury (Białystok)

Młodzieżowy Dom Kultury (Opole)

Moniuszkowskie Towarzystwo Kulturalne (Kudowa Zdrój)

Muzeum Powstania Warszawskiego (Warszawa)

Muzeum Teatralne (Warszawa)

Muzeum Witolda Gombrowicza (Wsola)

Nadbałtyckie Centrum Kultury (Gdańsk)

Narodowe Centrum Kultury (Warszawa)

Narodowe Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego (Wrocław)

Narodowy Instytut Audiowizualny (Warszawa)

Nowohuckie Centrum Kultury (Kraków)

Oddział Teatralny Muzeum Historycznego Miasta Krakowa – Dom pod Krzyżem (Kraków)

Ogólnopolski Klub Miłośników Opery „Trubadur” (Warszawa)

Old Timers Garage (Katowice)

Ostrołęckie Centrum Kultury (Ostrołęka)

Ostrowskie Centrum Kultury (Ostrów Wielkopolski)

Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka (Kraków)

Ośrodek Kultury (Sejny)

Ośrodek Kultury Biblioteka Polskiej Piosenki (Kraków)

Ośrodek Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” (Radom)

Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” (Sejny)

Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice” (Gardzienice)

Ośrodek Praktyk Teatralnych „Gardzienice” (Lublin)

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater (Częstochowa)

Ośrodek Teatralny (Łódź)

Ośrodek Teatralny Kana (Szczecin)

Pałac Kultury Zagłębia (Dąbrowa Górnicza)

Piwnica pod Baranami (Kraków)

Plama – Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk)

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki (Płock)

Podlaskie Stowarzyszenie Tańca (Białystok)

Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina (Gdańsk)

Polska Filharmonia Sinfonia Baltica (Słupsk)

Polska Sekcja Międzynarodowego Stowarzyszenia Krytyków Teatralnych AICT/IACT (Warszawa)

Polski Ośrodek Międzynarodowego Instytutu Teatralnego ITI (Warszawa)

Polski Ośrodek Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ (Warszawa)

Polskie Centrum OISTAT Międzynarodowej Organizacji Scenografów, Techników i Architektów Teatru (Warszawa)

Polskie Stowarzyszenie Choreoterapii – Polski Teatr Tańca (Poznań)

Polskie Towarzystwo Badań Teatralnych (Warszawa)

Polskie Towarzystwo Szekspirowskie (Gdańsk)

POLUNIMA (Polski Ośrodek Lalkarski) (Łódź)

Pomysły na Sztuki – Pracownia Teatralna (Warszawa)

Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej (Ciechanów)

Poznańska Fundacja Artystyczna (Poznań)

Poznańskie Stowarzyszenie Inicjatyw Teatralnych (Poznań)

Pracownia Dokumentacji Teatru im. Barbary Krasnodębskiej (Warszawa)

Prom Kultury Saska Kępa (Warszawa)

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek (Przemyśl)

Redakcja Teatru i Literatury TVP Kultura (Warszawa)

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza (Krosno)

Regionalne Centrum Kultury – Fabryka Emocji (Piła)

Regionalny Ośrodek Kultury „Mazury Garbate” (Olecko)

Rzeszowskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych „Pełna Kultura” (Rzeszów)

Sanocki Dom Kultury (Sanok)

Scena Robocza – Centrum Rezydencji Teatralnej (Poznań)

Słupski Ośrodek Kultury (Słupsk)

Soleckie Centrum Kultury (Solec Kujawski)

Stargardzkie Centrum Kultury (Stargard Szczeciński)

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży (Kraków)

Stołeczna Estrada (Warszawa)

Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej im. Komisji Edukacji Narodowej (Warszawa)

Stowarzyszenie ArtAnimacje (Warszawa)

Stowarzyszenie Artystyczne Kolegtyw (Warszawa)

Stowarzyszenie Artystyczne MAKATA (Warszawa)

Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne Pracownia Teatralna (Ostrów Wielkopolski)

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS (Warszawa)

Stowarzyszenie De-Novo (Dynów)

Stowarzyszenie DRAMA (Warszawa)

Stowarzyszenie Dramatopisarzy i Dramaturgów Polskich (Warszawa)

Stowarzyszenie Dyrektorów Teatrów (Warszawa)

Stowarzyszenie Działań Twórczych REPUBLIKA WARSZAWA (Warszawa)

Stowarzyszenie Grupa Przedsięwzięć Teatralno-Medialnych (Warszawa)

Stowarzyszenie im. Jana Kiepury (Sosnowiec)

Stowarzyszenie im. Ludwiga van Beethovena (Kraków)

Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych (Gdynia)

Stowarzyszenie Inicjatywa Kulturalna Pro Arte (Poznań)

Stowarzyszenie Konstruktorów Sztuki (Kraków)

Stowarzyszenie Kopalnia Sztuki (Zabrze)

Stowarzyszenie Międzynarodowych Inicjatyw Kulturalnych (Warszawa)

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ulicznej ENGRAM (Białystok)

Stowarzyszenie Miłośników Opery Krakowskiej „Aria” (Kraków)

Stowarzyszenie Miłośników Sztuki Barokowej Dramma per Musica (Warszawa)

Stowarzyszenie MOVIN' ŁÓDŹ (Łódź)

Stowarzyszenie „Muzyka bez granic” (Warszawa)

Stowarzyszenie Pedagogów Teatru (Warszawa)

Stowarzyszenie Pogodnych Artystów „Stopa” (Opole)

Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków (Warszawa)

Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji – ZASP (Warszawa)

Stowarzyszenie Praktyków Dramy Stop-Klatka (Warszawa)

Stowarzyszenie Praktyków Kultury (Warszawa)

Stowarzyszenie Rotunda (Kraków)

Stowarzyszenie Scena 96 (Warszawa)

Stowarzyszenie Scena Babel (Olsztyn)

Stowarzyszenie Sezony Teatralne (Kraków)

Stowarzyszenie Skrzydła – Centrum Terapii, Sztuki i Integracji (Kraków)

Stowarzyszenie Spółdzielnia Teatralna (Poznań)

Stowarzyszenie Strefa Otwarta (Warszawa)

Stowarzyszenie Sztuczne (Lublin)

Stowarzyszenie Sztuki Eksperymentalnej Interior (Szczecin)

Stowarzyszenie Targowa 62 (Łódź)

Stowarzyszenie Teatr Okno (Białystok)

Stowarzyszenie Teatralne INGENIUM (Gdańsk)

Stowarzyszenie Teatralne „Tespis” (Katowice)

Stowarzyszenie Teatrów Nieinstytucjonalnych STeN (Kraków)

Stowarzyszenie Teatru Otwartego (Opole)

Stowarzyszenie The Art (Poznań)

Stowarzyszenie Twórców i Orędowników Kultury Anima (Kobyłocha)

Stowarzyszenie Twórców Sztuk Wszelkich im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (Warszawa)

Stowarzyszenie Upowszechniania Inicjatyw Kulturalnych Sztuka Nowa (Warszawa)

Stowarzyszenie Żywa (Kalisz)

Śródmiejski Ośrodek Kultury (Kraków)

Świdnicki Ośrodek Kultury (Świdnica)

Teatr na Plaży (Sopot)

Teatr Polskiego Radia (Warszawa)

Teatr Telewizji (Warszawa)

Toruńska Agenda Kulturalna (Toruń)

Towarszystwo Miłośników Teatru im. Heleny Modrzejewskiej (Zakopane)

Towarzystwo im. Edyty Stein (Wrocław)

Towarzystwo Kultury Teatralnej (Warszawa)

Towarzystwo Przyjaciół Operetki (Warszawa)

Towarzystwo Teatralne im. Jędrzeja Cierniaka. Polskie Biuro Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatru Amatorskiego AITA/IATA (Warszawa)

TVP Kultura (Warszawa)

Warszawskie Centrum Pantomimy (Warszawa)

Warszawskie Towarzystwo Sceniczne (Warszawa)

Warszawskie Towarzystwo Teatralne im. Tadeusza, Marii, Barbary, Włodzimierza Fijewskich (Warszawa)

Warsztaty Kultury (Lublin)

W-Arte! Open Art Space (Warszawa)

Winda – Gdański Archipelag Kultury (Gdańsk)

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury (Toruń)

Wrocławskie Towarzystwo Przyjaciół Teatru (Wrocław)

Zakład Historii i Teorii Teatru Instytutu Sztuki PAN (Warszawa)

Zamek Książąt Pomorskich (Szczecin)

Związek Kompozytorów Polskich (Warszawa)

Związek Pracodawców „Unia Polskich Teatrów” (Warszawa)

Związek Zawodowy Aktorów Polskich (Warszawa)

Żarski Dom Kultury (Żary)